kancelaria adwokacka w Kielcach, szukam !

kancelaria adwokacka w Kielcach, szukam !

W niedługim okresie niezwykle przyda mi się kontakt do prawnika w Kielcach, gdyż rozpoczynam własną firmę. Będzie trochę umów do podpisania i w razie czego liczę na normalne porady prawne. Możecie mi kogoś polecić?

irecki67

Posty: 1

 
Wydaje mi się, iż jest dobry adwokat w Kielcach, który obsługuje sprawy cywilne. Korzystałem już kiedyś z pomocy prawnika, albowiem dostawałem groźby. Jak chcesz mogę dać Ci namiary.

Klara323

Posty: 8

 
Adwokat w Kielcach rozwód może poprowadzić ta kancelaria, z której ja korzystam. Tutaj masz linka http://adwokatkrakowiak.pl. W ostatnim czasie również wniosłam sprawę o rozwód, właśnie z pomocą tego adwokata. Jestem niezwykle zadowolona z jego usług.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Adwokat w Kielcach zajmuje się różnymi sprawami. W jego specjalizacje również wchodzą sprawy cywilne. Z reguły adwokaci zajmują się tego rodzaju sprawami.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Kancelaria adwokacka w Kielcach pomoże Ci w sprawach cywilnych, karnych i rodzinnych. Umów się na spotkanie i przedstaw swój kłopot. Jeśli nie będzie chciał Ci pomóc to pewnie da Ci namiary na innego prawnika.

090913123

Posty: 2

 
Kancelaria adwokacka w Kielcach z pewnością Ci pomoże. Ja również miałam podobny problem z mężem. Mieliśmy mediacje i zakończyło się wszystko po mojej myśli.

Alimer56

Posty: 4