firma budowlana

firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

TomekK

Posty: 3

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

daga56

Posty: 9

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

aminotos

Posty: 4

 
Też właśnie częściowo spojrzałbym na nagrody, wyróżnienia danej firmy budowlanej, na wskaźnik rotacji pracowników. Lepiej współpracować z firmami stabilnymi pod kątem zatrudnienia, że Ci nagle nie znikną.

Snaco

Posty: 14

 
Z firmami budowlanymi nic na słowo nie ustalasz, tylko na piśmie to raz, a dwa, jeżeli ktoś zacznie się wykręcać to rezygnujesz i masz spokój. Lepiej trochę czasu poświęcić na szukanie.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Potwierdzam, u mnie wykopy robili, bardzo dobra i zaufana ekipa. Można spokojnie zlecać, co chcesz. Specjalizacja dość szeroka u nich, nawet farmy wiatrowe budują, a niewiele firm w Polsce się tematem zajmuje.

roudee

Posty: 4

 
Zawsze przejrzyj listę dotychczas zrealizowanych inwestycji, a jeżeli dasz radę to pogadaj z inwestorem bezpośrednio, niech wyrazi zdanie o wykonawcy. Zawsze to większe bezpieczeństwo.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

Yuri20

Posty: 2

 
Oni akurat mają własny sprzęt i ludzi od dawna ze sobą współpracujących, więc w gruncie rzeczy wszystkie prace budowlane idą szybkiej.

saradonin

Posty: 6

 
Drogę u nas w mieście realizowała firma AnaBud i wiele osób skorzystało później z ich kwalifikacji przy innych projektach budowlanych. Zróżnicowana pod względem usługi firma budowlana, a co najciekawsze obsługują inwestycje nawet u klientów indywidualnych, nie tylko w bardzo dużych instytucjach. Masz tutaj więcej szczegółów w razie czego https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane-i-inzynieryjne/.

090913123

Posty: 5