anonse towarzyskie, gdzie warto ?

anonse towarzyskie, gdzie warto ?

Czy na portalu znajduje się dużo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

gregBard

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

dermawer

Posty: 2

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Kitas

Posty: 3

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

Ventooo1

Posty: 8

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

Lupusx

Posty: 3

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, niemniej jednak żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, niemniej jednak na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

irecki67

Posty: 7

 
Jestem mocno zapracowany, zatem dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, zatem wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Klarkaa45

Posty: 5