Tani hosting

Tani hosting

Hej.

Ostatnio zastanawiałem się nad uruchomieniem własnej strony internetowej, jednakże mam wątpliwości, jaką firmę hostingowi warto wybrać?

Czy powinienem brać pod spostrzeżenie jakieś specjalne kryteria?

irecki67

Posty: 12

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

juron

Posty: 22

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

irek1981

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się rzeczywiście odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, iż obecnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

dzaman

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

Agulinek

Posty: 21

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyśmienitą ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z jakiego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Nikolee3

Posty: 25

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak weseli się gigantycznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego świetną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

giena1977a

Posty: 30

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które zakupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Limery78

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był bezproblemowym zadaniem zwłaszcza, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod uwagę, lecz ostatecznie udało się.

roudee

Posty: 20