świerk sadzonki, poszukuję sklepu!

świerk sadzonki, poszukuję sklepu!

Marzy mi się sosna wiethorst, natomiast nie mogę u siebie w okolicy na żadną trafić. Znacie jakiś sklep ogrodniczy internetowy, który sprzedaje przeróżne iglaki do ogrodów?

jajosz12

Posty: 1

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za dużo nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

czes212

Posty: 24

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bo już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, że bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

pawel253

Posty: 7

 
Mnie się niesłychanie podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, że są dostępne niesłychanie różne odmiany, dlatego każdy może coś dla siebie odnaleźć. Lubię mieć sporo iglaków w ogrodzie, albowiem nie powodują problemów i niesłychanie dobrze rosną.

mirekp2005

Posty: 3

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gietka-Cesarini-Blue-C5/6745 i jestem niezmiernie zadowolony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Grabow12

Posty: 3

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bowiem zawsze można tam trafić na oferty, które są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na inne nowości ogrodnicze.

Klara323

Posty: 4

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie niezwykle dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, wobec tego bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Kitas

Posty: 5

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Ważne jest znaleźć połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest naprawdę bardzo duży i każdy coś znajdzie.

miaziol

Posty: 2